Tr.ump Jep Paralajmërimin e Papritur / Pas largimit nga Presidenca, paraqitet për herë të parë….

Pas largimit nga Shtëpia e Bardhë, duket se D.onald Tr.umop po shijon pasionet e tij të vjetra. Pikërisht një ditë pas largimit nga shtëpia më e përfolur në gjithë botën, Tr.ump u shfaq duke luajtur golf. Ai ka filluar jetën e tij të re si banor në Florida dhe tashmë ka dalë në kursin e… Continue reading Tr.ump Jep Paralajmërimin e Papritur / Pas largimit nga Presidenca, paraqitet për herë të parë….

Erdogan dha Mesazhin ndaj BOTËS / “Turqia në mesin e 10 vendeve më të F.ortë Ushtarakisht”….

Presidenti turk Rexhep Tajip Erdogan tha të shtunën se Turqia është në mesin e 10 vendeve në botë për të projektuar, ndërtuar dhe mirëmbajtur anijet lutfarake. Erdogan vizitoi Komandën e Anijeve Turke në Stamboll dhe foli në një ceremoni që shënoi nisjen e anijes (F-515), anija e pestë e ndërtuar nga Turqia si pjesë e… Continue reading Erdogan dha Mesazhin ndaj BOTËS / “Turqia në mesin e 10 vendeve më të F.ortë Ushtarakisht”….

Hello world!

Welcome to WordPress. This is your first post. Edit or delete it, then start writing!